۱۳۹۲ پنج شنبه ۵ دي  - 2013 12 Thursday
آرشیو خبر آمار بازدید: 199 کد مطلب: 1123  

خبر ایجاد دانشكده فنی دختران سراب به سنگ خورد

در حالی كه چندماه قبل خبر ایجاد دانشكده فنی دختران سراب به نقل از نماینده مردم سراب در خروجی رسانه ها قرارگرفت بعد از گذشت چندماه از آن نماینده سراب رسما از ضربدر صفر شدن فعالیت ها و پیگیری هایش در این زمینه خبر داد.
۱۳۹۲ يکشنبه ۱ دي ساعت 07:56


سراب – خبرگزاری مهر: در حالی كه چندماه قبل خبر ایجاد دانشكده فنی دختران سراب به نقل از نماینده مردم سراب در خروجی رسانه ها قرارگرفت بعد از گذشت چندماه از آن نماینده سراب رسما از ضربدر صفر شدن فعالیت ها و پیگیری هایش در این زمینه خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، مهناز بهمنی نماینده سراب شامگاه شنبه در دیدار با جمعی از اصناف شهرستان سراب گفت: با پیگیری ها و تلاش های انجام یافته در ظرف چندماه توانسته بودیم مجوز نهایی  ایجاد دانشكده فنی دختران سراب را از مراكز ذیصلاح اخذ كنیم اما به دلیل ناهماهنگی و فراهم نشدن بسترهای تعهد داده شده این تلاش ها با شكست مواجه شد.
 
وی ادامه داد: متاسفانه مدرسه ای را برای كارشناسان اعزامی نشان داده بودند كه فاقد شرایط لازم برای تحصیل و تشكیل كلاس ها بود.
 
بهمنی از عدم همکاری های برخی مدیران ابراز نارضایتی کرد.
 
نماینده سراب  از بخشی نگری و جزیره ای فكر كردن برخی مدیران اجرایی به شدت انتقاد كرد و  یاداور شد: دود ناشی از این ناهماهنگی ها به چشم مردم خواهد رفت و الا صندلی های ریاست موقتی است.


سرابی : سرکار خانم بهمنی درهیچ کجای قانون نیست که برای ایجاددانشگاه که وابسته به وزارتخانه دیگری ازوزارت آموزش وپرورش ساختمان بگیرید ...
عليزاده : پاسخ سرابي: لطفا مدنظر قرار دهيد كه مجوز آمزشكده فني و حرفه اي بوده.اتفاقا كاملا مقرر شده و در شرح وظايف وزارت آموزش و پرورش هم آمده است، كه توسعه اماكن آموزشي بر عهده اين وزارتخانه است.لطفا بازي با كلمات نكنيد.پس قرار هست وزارت جهاد يا صنعت و معدن اين كار رو انجام بدهند.
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :