۱۳۹۳ سه شنبه ۳ تير  - 2014 6 Tuesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 98 کد مطلب: 1437  

دیدار 12عضو شاهد مجلس با مقام معظم رهبری

۱۳۹۳ شنبه ۳۱ خرداد ساعت 16:53
حسین گروسی، رئیس فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با  خبرگزاری بین المللی قرآن،ایکنا، با اشاره به دیدار اعضای این فراکسیون با رهبر معظم انقلاب در مورد محورهای بیانات ایشان اظهار کرد: معظم له در این دیدار بر ادامه راه پدران نمایندگان فراکسیون شاهد تأکید کردند و به این مطلب اشاره داشتند که باید مسیر حق را که مسیر شهدا بود در نظر بگیریم؛ چرا که هر کس در این مسیر حرکت کند، سعادت دنیا و آخرت را خواهد داشت.
وی همچنین تصریح کرد: تأکید دیگر ایشان بر توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بود که خطاب به نمایندگان فرمودند، باید راه و اعتقادات شهدا را هم در خود حفظ کنید و هم در جامعه توسعه دهید.
گروسی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: در ابتدای این جلسه بنده به عنوان رئیس فراکسیون گزارشی از فعالیت های فراکسیون در راستای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و دیدارهایی که در این رابطه با وزرا و سران سه قوه داشتیم، ارائه کردم.
رئیس فراکسیون شاهد مجلس افزود: در این راستا تلاش شده غنای فرهنگ ایثار و شهادت را با ارائه زندگی نامه شهدا، الگوها و روش ایثارگران به آحاد مردم به ویژه نسل سوم انقلاب معرفی کنیم.
وی یادآور شد: با توجه به اینکه اعضای فراکسیون شاهد در کمیسیون های تخصصی حضور دارند، تلاش شده دغدغه های رهبر معظم انقلاب در مورد رونق اقتصادی و تولید ملی پیگیری شود.
گروسی ادامه داد: از دیگر مواردی که در محضر رهبر معظم انقلاب ارائه شد، در مورد توجه به ایثارگران و فرزندان شهدا در سازمان های مختلف به ویژه در موضوع اشتغال بود که امیدواریم این موضوع توسط وزارتخانه های مربوطه مورد توجه قرار گیرد.
رئیس فراکسیون مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسه، علاوه بر نمایندگان فراکسیون، گروهی از بسیج اصناف و همچنین جمعی از عوامل فیلم شیار 143 نیز حضور داشتند که ایشان پس از ارائه گزارش از سوی گروه ها، فرمایشاتی به صورت جداگانه مطرح کردند.


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :