۱۳۹۳ يکشنبه ۹ آذر  - 2014 11 Sunday
آرشیو خبر آمار بازدید: 572 کد مطلب: 1576  

جاده مهرماندگار همچنان نامهربانی می کند

۱۳۹۳ يکشنبه ۶ مهر ساعت 16:39
خبرگزاری فارس: 2 فوتی حاصل برخورد پراید با کامیون

سراب فردا: منابع بیمارستانی امروز به سراب فردا گزارش دادند که در اثر سانحه رانندگی در محور سراب دوزدوزان یک نفر کشته و سه نفر دیگر مصدوم شدند.

این گزارش حاکی است برخورد بین کامیون و پراید روی داده و فوت شده و مصدومان حادثه از سرنشینان پراید می باشند.

دیروز نیز واژگونی یک دستگاه پژو405 در این مسیر 4نفر را راهی بیمارستان کرد.
اخیرا نماینده سراب در نطق خود در مجلس از این جاده به عنوان جاده مرگ یادکرد و خبرگزاری فارس نیز با عنوان رد پای مرگ در جاده مهرماندگار از تعلل در این طرح ملی گزارش کرد.
اظهارات اخیر اقای نوبخت در تخصیص 100درصدی بودجه طرح های عمرانی امید مردم را به اینکه اعتبارات این طرح ملی نیز تخصیص یافته دو چندان کرد.


حميد : متاسفانه.آمار تصادفات.جادهاي سراب آنقدر زياد شده. واظهار نظرات دوستان قبلا در مورد حوادثات زياد بود.ولي بي مهري مسىولان به جاده مهر ماندگار باعث شده.به نوعي مردم احساس تنهاي وعدم توجه به حرفهايشان را بكنند.اميد است واقعا ديگر اينقدر مسئولان مربوطه را نسبت به حوادثات دلخراش بي تفاوت نبينيم.
علیرضا : با سلام لطفا به جاده سراب - ابگرم اسبفروشان هم رسیدگی کنید جاده باریک و بدون حریم و پر دست انداز و هر طرف جاده درخته دارد و هر ساله چندین تصادف شدید میشود . خود بنده امسال تصادف کردم و از مرگ برگشتم . بخاطر ابگرم این منطقه شلوغ میباشد خواهشا رسیدگی کنید به جاده
حمید : جاده های روستایی چون پلیس حضور نداره رانندگان ...
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :