۱۳۹۴ سه شنبه ۸ ارديبهشت  - 2015 4 Wednesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 1019 کد مطلب: 314  

منشور کاری سراب فردا

کلام صادقانه نگاه منصفانه نقد مشفقانه
۱۳۹۱ پنج شنبه ۳۰ آذر ساعت 06:16


کلام صادقانه     نگاه منصفانه  
  
نقد مشفقانه

 

با استعانت از درگاه ایزد منان و به حول و قوه الهی و کمک و مساعدت دوستان و به پشت گرمی کاربران و مخاطبان فعال و بزرگوارمان پایگاه خبری و تحلیلی سراب فردا را راه اندازی کردیم گرچه هنوز در ابتدای راهیم و نقص هایمان بر داشته هایمان می چربد اما بسیار امیدواریم که با دعای خیر شما و حمایت های بیدریغ اصحاب رسانه و فرهنگ شهرمان بتوانیم رفته رفته بر نقاط قوت خود افزوده و داشته هایی قابل قبول برای مخاطبان خود عرضه بداریم .. 
 وب سایت خبری تحلیلی سراب فردا با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار و رویدادهای ریز و درشت شهرستان سراب و نیز شناساندن ظرفیت های  توسعه ای و سرمایه های انسانی منطقه و ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی برای تمام سرابی های کره خاکی از سوی تنی چند از علاقمندان و فعالان عرصه رسانه ای راه اندازی شده است.
سراب فردا که از حدود ۵سال پیش با وبلاگی ساده شروع به کار کرد و هدف از نگارش خود را اطلاع رسانی صادقانه و دقیق با رعایت پرهیز از جنجال افرینی و غوغا سازی در عین گریز از افتادن به دام انفعال و بی تفاوتی عنوان داشت، در میانه راه بر آن شدیم تا با تبدیل وبلاگ به وب سایت جامع خبری در حد وسع و توان خود در خدمت همه سرابی های ساکن در کره خاکی باشیم. 

منشور کاری سراب فردا

این وب سایت که با مساعی علاقمندان به عرصه رسانه و مطبوعات پایه ریزی شده خود را متعهد به رعایت منشور کاری ترسیم شده با کمک دوستان می داند و در این مسیر گام برخواهد داشت.

۱-ما از سراب خواهیم نوشت و از داشته هایش ما از ظرفیت ها وپتانسیل های بالقوه و بالفعل منطقه خواهیم گفت و خواهیم نوشت البته معرفی استعدادها مختص به معرفی داشته های طبیعی و تاریخی و گردشگری نبوده بلکه جایگاه ویژه ای برای سرمایه های انسانی شهرستان سراب باز خواهیم کرد با ذکر این نکته که چه انهایی که درجغرافیای منطقه ماندگار شده اند و چه انهایی که در جغرافیایی دیگر ساکن شده اند اما دل در گرو شهر و زادگاهشان دارند .

۲-ما خود را شرعا و قانوناموظف به رعایت قوانین و مقرارت مندرج  و مصوب جمهوری اسلامی ایران دانسته و هر انکه خواهیم نوشت در چارجوب های تعیین شده خواهد بود.

۳-همواره تلاش خواهیم کرد تا ضمن پرداختن همه جانبه به مسائل سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهر به خصوص در ایام  پرهیاهوی انتخاباتی از ورود مصداقی  به ان خودداری کنیم و در عین رعایت  بی طرفی فعالانه ؛مسائل ریز و درشت انتخابات را رصد کنیم.

۴-یکی از بخش های  مهم پایگاه خبری سراب فردا بخش نظرات و حرف های مخاطبان فعالمان خواهد بود ما خود را متعهد به ایجاد فضایی برای همفکری گفتگو و تشریک مساعی همه سرابی ها دانسته اما از این بزرگواران نیز می خواهیم تا با رعایت مسائل قانونیُ شرعی و اخلاقی کلام و نوشته خود را با توهین و تهمت و پرداختن به نقاط مبهم و تاریک زندگی خصوصی افراد،آلوده نسازند.. 

۶-ودر یک جمع بندی کلی ما خود را متعهد به كلام صادقانه/نگاه منصفانه/نقد مشفقانه می دانیم.....

,


نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :