۱۳۹۲ شنبه ۱۱ آبان  - 2013 11 Saturday
گفتگو با شهردار منتخب سراب گفتگو با شهردار منتخب سراب
مهمترین اولویت کاری ام در شهرسراب تلاش برای جذب سرمایه گذار ...
معرفی یک جوان هنرمند سرابی/حجت مبذول معرفی یک جوان هنرمند سرابی/حجت مبذول
در ادامه معرفی سرمایه های خلاق و هنری شهرمان با حجت مبذول هن...
 گفتگو با یک متخصص قلب و عروق /فشارخون با چراغ خاموش می آید گفتگو با یک متخصص قلب و عروق /فشارخون با چراغ خاموش می آید
دکتر پروانه علی اکبر زاده،متخصص قلب و عروق هم اکنون روزهای پ...
برنامه نود شهری/موضوع خیابان ابترمانده فردوسی شرقی برنامه نود شهری/موضوع خیابان ابترمانده فردوسی شرقی
در حاشیه کلنگ زنی به دو طرح مهم شهرداری ،خیابان ابترمانده فر...
آرشیو خبر آمار بازدید: 2076 کد مطلب: 437  

قتل در قاره سیاه//پزشکی که برای بسیاری از مردم سراب نامی آشناست

دکتر محمد تقی اونچی پزشک متخصص زنان و زایمان که از سال 61 به مدت 5 سال در سراب خدمت کرده بود و همچنان بیمارانی از این شهر به مطب او مراجعه می کردند در سفر به قاره سیاه قربانی گلوله شد....
۱۳۹۱ پنج شنبه ۳ اسفند ساعت 09:00


سراب فردا به نقل از پایگاه خبری توران،: دکتر اونچی متخصص امور زنان و زایمان که یکی از دکترهای نام آشنا در تبریز است در سفری که به همراه همسر خود به قاره آفریقا کرده بود از سوی سارقین مسلح به ضرب گلوله به قتل رسید.
به احتمال قوی ، دلیل این کار دزدی و طمع سارقین به کیف پول همراه وی بوده باشد.

گزارش های ضدو نقیضی نیز هست که در آنها آمده پس از سوء قصدی که دکتر شده ، ایشان زنده بودند که توسط همسر خود به نزدیک ترین کلینیک در آن محل منتقل شده اند ولی متاسفانه به دلیل عدم وجود خدمات مناسب پزشکی در منطقه به خاطر شدت خون ریزی ، دکتر اونچی جان خود را از دست داده باشد. طبق شنیده ها برای انتقال جسد وی از آفریقا به تبریز مبلغ 40 میلیون تومان هزینه مطالبه شده است.

دکتر محمد تقی اونچی متولد 1330 از سال 1363 به عنوان هیئت علمی دانشگاه تبریز فعالیت داشته و از یکی اعضای سازمان نظام پزشکی تبریز بودند.

در گفتگویی که با دکتر شهرام دبیری داشتیم ، ایشان با تشریح حادثه یاد شده اعلام کرد: دکتر اونچی از کشور آفریقای جنوبی به کشور تانزانیا رفته بود و قصد سفر به کوهی در آنجا را داشت که متاسفانه به دلیل اینکه آن کوه در محله فقیر نشین قرار داشت و ماشینی که دکتر سوار آن شده بود ، وی را به بیراهه برده بود و گویا درخواست پول های وی را می کنند.

وی افزود : آخرین خبری که از حادثه رخ داده داریم این است ک دکتر اونچی از دوناحیه شکم و دست در داخل ماشین مورد اصابت گلوله قرار گرفته و سارقین متواری شده اند.

دبیری در خاتمه اظهار داشت : قتل دکتر اونچی بسیار برایم ناراحت کننده بود ، چرا که با وی خاطرات زیادی داشتم و امیدوارم با پیگیری های حقوقی ، عاملان این ماجرا به سزای اعمال خود برسندامیر : خدا رحمتشون کنه .فوت انسانهای فرهیخته ضایعه جبران ناپذیریه.حیف
نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :