۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۵ آبان  - 2013 11 Wednesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 944 کد مطلب: 926  

معرفی حجت الاسلام جدیدی به عنوان امام جمعه موقت سراب

۱۳۹۲ يکشنبه ۱۷ شهريور ساعت 09:16
               

سراب فردا: حجت الاسلام رمضان جدیدی از روحانیون باسابقه شهرستان سراب به عنوان امام جمعه موقت سراب معرفی شد.

حجت الاسلام اكرمی امام جمعه سراب این خبر را در نمازجمعه این هفته سراب عنوان و از خدمات
حجت الاسلام حسینی امام جمعه موقت سابق تقدیر و تشكر كرد. 

این گزارش حاكی است حجت الاسلام جدیدی از روحانیون باسابقه و مشهور ساكن شهر سراب می باشد كه در دوران انقلاب نیز از سخنرانان قهار تریبون های مختلف در نفی نظام شاهنشاهی بود.

سراب فردا گفتگویی منتشر نشده از وی در مورد خاطرات ان روز را در اینده نزدیك در ویژه نامه سراب 57 انتشارخواهد داد.

وی بعد از پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی مدت زیادی در سمت ریاست اداره جهاد سازندگی سراب و سپس نمایندگی ولی فقیه در این اداره ایفا مسئولیت كرد .

جدیدی مدتی را نیز عنوان سرپرستی كمیته امداد سراب را بر عهده داشت و بسیاری از خانواده های محروم و نیازمند خاطره خوشی از همراهی های این روحانی باسابقه دارند.

حجت الاسلام جدیدی در دوره پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی،رقیب جدی حسین انواری نماینده ادوار مجلس بود و هر بار با كسب بیش از 10هزاررای در رتبه دوم قرارگرفت. نمازگزار : کاش عکس جدیدترومناسب تری می گذاشتید.
سعید : جدیدی صاف بی جدیدی سمبل غیرت و شجاعت اهل سراب است
جهادگر بازنشسته : جدیدی واقعا" جهادی بود وهمه جهادیها به او ایمان داشتند و دارند
شهروند : جه عجب نوبت به انقلابی ها هم رسید.
نسل سومی : پدربزرگم همیشه از او به نیکی یاد می کرد.خوشحالم
معلم : باسلام سراب ازقبل از انقلاب تاحالا در آتش جناح بازی سوخته است الان هم شارلاتانیسم به آن اضافه شده ازامام جمعه محترم به سبب انتخابشان و اینکه تحت تاثیر قرارنگرفتند سپاسگزایم یک چهره مستقل از اول تاحال که باج به کسی نداده آقای جدیدی است امام جمعه های دور و برمان را ببینید حوزه که ندیده اندهیچ .آنجنان تقوا وتعهدی هم ندارند .درجزیره مجنون زیربمباران هواپیماهای عراقی به چشم خود حاج اقا رادیدم لباس رزم بر تن داشت. خوب بود به سابقه ایشان در این بخش هم اشاره می کردید.درجهادسازندگی چه تلاشی برای جمع آوری کمک به جبهه نمود.
احمد : درسایت آدینه سراب عکس به روز از شیخ گذاشته اند.لطفا ان عکس را بگذارید.
حسین : درایام فاطمیه مسجد امیرالمومنین علیه السلام بودم نماز جماعت به امامت ایشان بر گزار شد حقیقتا قرائت ایشان بی نظیر است.
محمود : سلام.من لیسانس و فوق لیسانسم راباهزینه کمیته امدادخوانده ام.همه خانواده من مدیون امام و انقلاب هستیم.یکبار در اتاق حاج اقابودم دونفرسربازراآوردندمی گفتندصندوق صدقات بازار را شکسته اندوپولش رابرداشته اند.حاج آقاخندیدوباتکیه کلام معروف گفت:آی یتم.ادامه اش رافارسی می نویسم.شماسرباز خمینی هستید.شماپول نداشته باشید.وای برمن.بعددوبسته اسکناس درآوردوبه آنهاداد.وگفت کمیته امداد هیچ شکایتی نداردوکاری به کارشان نداشته باشید.خدامیداندوقتی حاج اقا استعفاداد انگاربه کمیته امداد قحطی امد.هیچکس دست خالی ازکمیته برنمی گشت.وجودایشان برکت بود.بارهابه من که دانشجوبودم پول توجیبی داده بود.ایشان پدرمعنوی محرومان سراب است.همیشه پی فرصتی بودم که ازایشان قدرشناسی کنم.ازشماهم برای درج خبر سپاس گزارم.یاعلی
محسن : سخنرانیشان اصلا دلچسب نیست.
دانشجو : از حق نگذریم من که تمام مساجد رفتم برای نماز. قرائت جدیدی را بهتر ودلچسبتر دیدم
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :