۱۳۹۴ سه شنبه ۸ ارديبهشت  - 2015 4 Tuesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 712 کد مطلب: 929  

نقدی به همایش همراهان دولت تدبیر

۱۳۹۲ دوشنبه ۱۸ شهريور ساعت 04:54


اقای حسینی همراهان دولت تدبیر و امید را به اعضای ستادهای سابق تبلیغاتی اقای روحانی محدود نكنید.

 

دولت روحانی دولت اعتدال و تدبیر است

 

...*مدیر سایت سراب فردا:در خبرها خواندم كه اخیرا نشستی با عنوان همراهان دولت تدبیر و امید در تبریز به میزبانی ستاد سابق تبلیغاتی دكتر روحانی برگزارشده و ضمن اینكه از اینگونه نشست ها در سایزهای كوچكتر با شركت مسئولین ستادهای زمان انتخابات برگزارشده بود.

به عنوان یك شهروند و فعال رسانه ای سئوالاتی در ذهنم از اقای حسینی كه به نیكنامی و سوابق درخشان جهادی شهره است پدیدار شد كه امیدوارم پاسخی در خور برای انها بیابم.

 

آیا اقای حسینی باور قلبی دارند كه رشد خیره كننده ارای اقای روحانی در واپسین روزهای تبلیغاتی به علت شگردها یا فعالیت های طاقت فرسای تبلیغاتی انها بوده است؟

اگر پاسخ آری است پس آرای بالای اقای روحانی در روستاها و مناطقی كه حتی تصویر و بروشوری از اقای روحانی را در محیط پیرامونی خود ندیده بودند چگونه توجیه می كنید؟

 

مگر تا دو روز مانده به انتخابات برخی از افراد ذی نفوذ و شناسنامه دار در تردید حضور یا عدم حضور نمانده بودند؟

 

حمایت بزرگوارانی چون آیت الله هاشمی وحجت الاسلام خاتمی و چرخش بخش عمده ای از هواداران انها به سمت اقای روحانی نیز نه به علت احترام تشكیلاتی كه به علت جایگاه شخصی و فردی بود كه این بزرگواران در میان مردم داشتند.

 

اگر پاسخ منفی است پس گرداوردن برخی افراد با عنوان اعضای ستادهای انتخاباتی چه توجیهی دارد ایا خبر دارید كه در برخی جاها شنیده شده كه زمزمه هایی از  تقسیم پست های فرمانداری و بخشداری وحتی شهرداری از ان ستادها به گوش میرسد؟و حتی اخیرا بدون انكه دولت معرفی شود و قبل از اینكه وزیر كشور معلوم شود جمعی از مسئولان ستادها در نامه ای استانداری جنابعالی را پیشنهاد داده بودند؟  آیا محدود كردن همراهان دولت تدبیر و امید به اعضای ستادهای سابق جفا در حق امیدهای باورشده مردم به دولت امید و تدبیر و ادامه خط كشی های مرسوم جناح ها و گروهها نیست؟

 

سئوال دیگر من این است ایا انحلال ستادهای دكتر روحانی از سوی وی اعلام نشده است ایا اقای روحانی خود به پایان كار ستادهای تبلیغاتی و محدود بودن انها به زمان تبلیغات اشاره نكرده است؟چرا سعی می كنیم  با فعال نگه داشتن این ستادها كه از هیچ جایگاه حقوقی برخوردارنیستند به نوعی میدان را برای سهم خواهی های اینده هموار كنیم؟

 

در ضمن پیشنهاد دارم كه اگر به راستی مسئولان ستادهای دكتر روحانی از جایگاه بالای اجتماعی برخوردارند پس بهتر است خود را در معرض داوری مردم در انتخابات مجلس و شوراها قراردهند .

 

در پایان با جمله ای از اقای روحانی نوشتار را به اتمام میرسانم كه در روز دفاع از كابینه گفت: من هرگز در معرفی وزرا به اصول گرا و اصلاح طلب بودن انها توجهی نداشتم ..داود سرایی : سلام بر همکار خبری انصاف را رعایت کنید در تمام امور متن شما را کاملا خواندم و بی انصافی در ان بیداد می کند البته این کارها ریشه در فرهنگ ما دارد! لظفا چشمهایتان را باز کنید اولا در همایش از تمام گرایشها دعوت شده بود دوما ستاد در تاریخ 3/26 کاملا تعطیل شده و این همایش از طرف ستاد نبود امان از دست برخی ها که برای بالا بردن رنکینگ سایتشان چه کارها که نمی کنند؟؟؟
نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :